Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Hakkımızda

Guide4basketball, öncelikle basketbol kulüpleriyle çeşitli yaş grubundaki çocuklarını basketbolla tanıştırmak isteyen ebeveynler arasında bir köprü oluşturmak amacıyla, Mabi İletişim Yayıncılık Ltd. Şti. çatısı altında ve Türkiye’nin ilk altyapı basketbol sitesi olan altyapibasket.com ortaklığıyla 2017’de kuruldu.

Daha önce sadece altyapibasket.com bünyesinde basketbol kulüpleri rehberi kapsamında olan bu hizmetin, Guide4basketball markasıyla birlikte daha geniş bir kapsam içine alınması hedeflendi.

Henüz bebeklik döneminde olan bu projenin, arkasındaki basketbol ve basketbol altyapısı üzerine önemli bir tecrübeye sahip ekiple ve altyapibasket.com gibi Türkiye’de tek başına önemli bir misyon yüklenen bir internet sitesinin gölgesi altında hızla büyümesi hedeflenmektedir.

Basketbolla ilgili, kulüpler, burslar, bireysel antrenörler, kiralık salonlar ve sokak basketbolu gibi birçok farklı alanda ihtiyaç sahipleriyle hizmet verenleri bir araya getiren bir portal olması hedeflenen Guide4basketball, yatırımlarına hızla başladı ve sürekli geliştirmeler yapmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

“Türkiye’nin en geniş ve en kullanışlı basketbol rehberi olarak alanında lider ve öncü bir marka olmak”

Misyonumuz

“Günümüzün vazgeçilmez bir parçası olan internet teknolojisini kullanarak hem ihtiyaç sahiplerinin hem de hizmet sunanların karşılıklı olarak isabetli seçimler yapmalarını kolaylaştırmak ve global anlamda basketbolun gelişimine bu şekilde katkıda bulunmak”