Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Guide4Basketball Yayın Hayatına Başladı

Basketbol Okulu, Basketbol Kursu, Basketbol Kulüpleri, basketbol kampları, mağazalar ve çok daha fazlası ile ilgili detaylı bilgiler bu rehberde!

altyapibasket.com gibi yine bir Mabi İletişim Yayıncılık markası olan www.guide4basketball.com yayın hayatına başladı.

Takipçilerine iyi bir hizmet sunmaya çalışan altyapibasket.com’un geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği uygulamalarından Basketbol Rehberi, Guide4Basketball ismi ve yenilenen yüzüyle faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Altyapı Basket bir spor kulübü değil, spor kulüplerinin haberlerini yapan ve altyapı basketboluna bir şeyler katma amacında olan bir internet sitesidir.

Her geçen gün basketbol kulüp sayısı artan rehberimizde birbirinden önemli kulüpler yer alıyor. Guide4Basketball uygulamamız ve yenilenen içeriğimizle kulübünüze yeni bir değer katabilirsiniz. Aynı zamanda yeni dönemde Guide4Basketball uygulamamızda Mağazalar, İş ilanları, Bireysel Antrenörler gibi sekmeler de yer alacak.

GUIDE4BASKETBALL İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Küçük yaştaki sporcuların temel basketbol eğitimlerini almalarını sağlayan basketbol okulları ve basketbol kursları aynı zamanda katılımcılarının öğrenim ve sosyal hayatlarına spor aracılığıyla katkıda bulunuyor. Takım olmayı ve paylaşmayı öğrenen sporcular hem fiziksel hem de zihinsel anlamda kendilerini geliştirirken, saha içi ve saha dışında çözüm üretme konusunda da önemli bir mesafe katediyor.

İlk etapta İstanbul, İzmir ve Ankara’dan Basketbol Okullarının bir araya toplandığı Guide4Basketball sayesinde hem kulüplerin kendilerini tanıtabileceği bir platform, hem de basketbol okulu arayan tüm veli ve çocuklara önemli bir araç sağlamış oluyoruz.

Türkiye’nin Basketbol Rehberinde siz de yer almak istiyorsanız bizlere ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca içerikleri ve paketleri inceleyebilirsiniz…

İletişim bilgileri;

info@guide4basketball.com

WhatsApp Hattı: 0533 822 65 97

Guide4Basketball ile ilgili sorularınızı bu form aracılığıyla ulaştırabilirsiniz...