Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Best Basketbol Çorlugücü SK ile Karşılaştı


Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Best Basketbol, Bahçelievler’deki salonunda konuk ettiği Çorlugücü SK ile hazırlık maçları oynadı.
İstanbul Bahçelievler’de faaliyet gösteren Best Basketbol, geçen sezon mücadele ettiği Türkiye Basketbol Federasyonu İstanbul Ligi ve özel liglerde bu sene de yer alacak. Yeni sezona hazırlanan İstanbul ekibi, bu anlamda önemli test maçları oynadı.
Çorlugücü Spor Kulübü ile 2007-2008 2005-2006 2003-2004 ve 2009 yaş kategorilerinde maçlar oynayan ev sahibi takımda antrenörler, yeni sezon öncesinde sporcularının son durumlarını da görme fırsatını buldu.
Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Dostumuz Tolga Karahan ve Çorlugücü SK ekibini misafir ettik. Bu faydalı organizasyon için Tolga koça ve tüm Çorlugücü SK ailesine teşekkür ederiz.” denildi.

Best Basketbol Florya’da İkinci Şubesini Açıyor
12 yıllık basketbol köklerinin üzerine geçen yıl yeni bir yapı kurarak yeni nesil basketbolcular yetiştirmeye devam eden kulüp, Eylül ayından itibaren Florya Koleji’nde de yeni sporcular yetiştirmeye başlayacak. Darüşşafaka, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Anadolu Efes ve İstanbul Üniversitesi gibi Süper Lig seviyesindeki büyük kulüplere yaklaşık 50 sporcu transfer eden Best Basketbol’da kayıtlar da devam ediyor.
Ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz
The post Best Basketbol Çorlugücü SK ile Karşılaştı appeared first on altyapibasket.com.