Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram
87332bd80eccff460e20061dc4e40648.jpg

Galatasaray Şişli Basketbol Okulları, kuruluşunun ilk gününden itibaren Türk toplumuna yaraşır düzeyde sporcular yetiştirme ilkesini benimsemiş ve bu ilkesini var olduğu sürece sürdürmeyi kendisine görev bilmiştir.

Aktif sporsal faaliyetlerini sürdürmekte olan Şişli Basketbol Okulumuz, bünyesinde barındırdığı sporcularına üst düzeyde özen göstererek, sporcularımızın basketbol gelişimlerini arttırmanın yanı sıra onların arkadaşlarıyla olan bağlarını kuvvetlendirmek, takım olmak, paylaşabilmek, aileden uzak kendi ayakları üzerinde durabilmek,dolayısıyla gelişen özgüven gibi sosyalleşme ve çocuklarımızın gelişimi yolunda atılacak önemli adımlar düzenlediğimiz kış basketbol kampları ve yaz basketbol kampları ile pekiştirilir. Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Okulları çatısı altında düzenlenen turnuvalara da katılım sağlarız.

Çalışmalarımız neticesinde oyuncularımızın devamlılık ve performans değerlendirilmesi yapılarak, başarılı sporcularımızı Galatasaray Basketbol Altyapısı’na yönlendirerek altyapımıza oyuncu kazandırmak için mücadele ederiz.

Sporcuların aileleri ile de sürekli iletişim halinde bulunan basketbol okulumuz, ailelerle düzenli olarak çocukları hakkında bilgi alışverişleri yapmaktadır.

Kadromuzda bulunan antrenörlerimiz başarılı birer basketbol geçmişine sahip olmakla birlikte, eğitimlerini de yüksek okulların spor akademisi bölümünde almışlardır. Sporcuya hangi şekilde yöneleceklerini ve gelişimlerine nasıl katkıda bulunulması gerektiğini, aldıkları eğitimler ve deneyimleriyle birleştirerek öğrencilerimize sunmaktadırlar. Antrenörlerimizin çalışmalarını hiçbir zaman aksatmamayı prensip edinerek genç, dinamik ve sağlam temeller üzerine kurulmuş ahlaki bir yapıda olmaları, sporcularla daha iyi ve kaliteli bir iletişim sağlamakla birlikte hedeflenen başarılara emin adımlarla yürümemize yol açacak seçkin bir teknik kadroyu meydana getirmişlerdir.

Galatasaray Şişli Basketbol Okulları olarak daha önce de belirttiğimiz gibi kuruluşumuzda benimsediğimiz ilkelerden sapmayarak çalışmalarımızı modern çağın getirdiği yenilikler eşliğinde geliştirmeye devam edeceğiz. Eğer siz de en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın, sağlıklı birer sosyalite ve başarılı bir spor hayatına giriş yapmalarını istiyorsanız, çocuklarınızı sizlerle birlikte aramızda görmekten gurur duyarız.

Oylama Filtresi