Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Basketbol Okulu Rehberiniz Burada!

Mabi İletişim, Türkiye’nin ilk altyapı basketbol sitesi olarak uzun yıllardır Türk basketbolunun en temel düzeyine hizmet veren altyapibasket.com’dan sonra yeni bir marka daha oluşturuyor. Guide4basketball öncelikle bir basketbol okulu rehberi olarak yola çıktı.

Türkiye’de ve özellikle ülke nüfusunun büyük bölümünün yer aldığı İstanbul’da çocuklarını basketbolla tanıştırmak ya da basketbol oynamaya devam etmesini isteyen veliler ile basketbolda profesyonel olma hedefiyle iyi bir altyapı eğitimi almaya devam etme arayışındaki genç basketbolcular hem lokasyon hem de eğitim düzeyi açısından en uygun basketbol okulu ya da spor kulübünü tercih etmeye çalışıyor. Artık internet çağının yaşandığı günümüzde bu arayış tamamen online bir şekilde arama motorları, sosyal medya platformları vb. ortamlarda yapılıyor. Bu noktada altyapı basketbolunun sesi olan altyapibasket.com’un beyin takımı artık temel bir ihtiyaç haline gelen bir rehber hazırlamaya başladı. Guide4basketball markası da bu projeyle ortaya çıktı.

Proje Basketbol Okulu Odaklı Başladı

Türkiye’nin basketbol rehberi olma hedefindeki Guide4Basketball, emekleme aşamasında en temel ihtiyacı karşılamak için kolları sıvadı. Bu noktadan hareketle basketbol okulu arayışındaki veli ve genç sporcular ile basketbol okulu ve kulüpleri arasında online bir köprü kurulmaya başlandı. Şu an itibariyle bünyesinde 44 okul ve kulüp bulunduran rehberde zaman içerisinde bu sayının çok daha üst seviyelere çıkarılması hedefleniyor.

Basketbol Okulu RehberiRehberin Avantajları Neler?

Basketbol okulu arayışındaki internet kullanıcıları, arama motorları ve sosyal medyada zamanlarını ayırarak yaptıkları aramaların ardından genellikle birçok dağınık, eskimiş ve yanlış bilgilerle dolu sayfaları dolaşıyor. Bu rehberde ise kullanıcıları ilk açılan sayfada, bilgilerinin doğruluğu onaylanmış, ilgili okul ve kulüplerle ilgili önemli detayların ve iletişim bilgilerinin yer aldığı detaylı sayfalara ulaştıran bir arama motoru ve Türkiye haritası karşılıyor. İster arama satırından isterse harita üzerinden aramalar yapılarak istenilen bilgilere çabucak ulaşılabiliyor. Dileyen kullanıcılar lokasyon bilgilerini girerek yakın çevredeki okulları anında görüntüleyip, onlarla ilgili detaylı ve doğru bilgilere kısa sürede ulaşma imkanını yakalıyor.

Altyapıbasket.com’dan Müthiş İçerik Desteği

Rehberin basketbol okulları açısından ise internet ortamında direkt olarak okul arayışındaki internet kullanıcılarının ziyaret ettikleri bir sitede yer alma avantajının yanı sıra uzun yıllardır Türk basketbolunun altyapısı konusunda bir marka haline gelmiş altyapibasket.com’un özel desteğini alma fırsatı da yer alıyor. Rehbere üç farklı paketle kayıt olabilen okullar ve kulüpler, üst paketlerle rehbere girdiklerinde maç haberlerinin dışında  kendi faaliyetleriyle ilgili özel haberleri de altyapibasket.com’da yayınlatma gibi önemli bir desteğe sahip oluyor.

Guide4Basketball’a basketbol okulu olarak kayıt olmak istendiği takdirde bu bağlantıya tıklanarak paketler görülebilir, üyelikle ilgili detaylı bilgiler incelenebilir ve online kayıt işlemi de yapılabilir.

Size en yakın basketbol okulunu hemen bulmak için buraya tıklayabilirsiniz!