Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Basketbol Okulu, Basketbol Kursu, Basketbol Kulüpleri, Basketbol altyapı seçmeleri ve basketbol kampları ile ilgili detaylı bilgiler bu rehberde!

Türkiye’nin ilk altyapı basketbol sitesi altyapibasket.com’un uygulamalarından Basketbol Okulu Rehberi tüm hızıyla büyümeye devam ediyor. Takipçilerine iyi bir hizmet sunmaya çalışan altyapibasket.com’un patent haklarını elinde bulunduran Mabi İletişim Yayıncılık’ın yepyeni hizmeti Guide4Basketball Basketbol Rehberi’ne katılımlar devam ediyor.

Her geçen gün basketbol kulüp sayısı artan rehberimizde birbirinden önemli kulüpler yer alıyor. Her gün büyüyen sosyal medya hesaplarımızdan sıklıkla tanıtımlarını yaptığımız kulüplere ve rehber sayfamıza ulaşmak oldukça kolay. Google ve Yandex gibi önemli arama motorlarında sürekli olarak artışta olan Basketbol Rehberi Guide4Basketball’da yer alarak kulübünüzün tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz.

GUIDE4BASKETBALL BASKETBOL İLE İLGİLİ TÜM HİZMETLERİ AYAĞINIZA GETİRİYOR

Guide4Basketball ile Basketbola dair her hizmeti bulabileceksiniz. Basketbol oynamak istediğiniz alanlardan tutun da basketbol ile ilgili alışveriş yapmak istediğiniz mecraları da ayağınıza getiriyoruz.

  • En Yakın Sürede Hangi Basketbol Kampı var?
  • En Yakın Basketbol Okulu Nerede?
  • Hangi Okullar Basketbol Bursu Veriyor?
  • Basketbol malzemelerimi nereden alabilirim?
  • Hangi salonda basketbol oynayabilirim?
  • Nerede Turnuva düzenleniyor?
  • En iyi Bireysel Antrenörler Nerede?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI GUIDE4BASKETBALL’DA

GUIDE4BASKETBALL İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Küçük yaştaki sporcuların temel basketbol eğitimlerini almalarını sağlayan basketbol okulları ve basketbol kursları aynı zamanda katılımcılarının öğrenim ve sosyal hayatlarına spor aracılığıyla katkıda bulunuyor. Takım olmayı ve paylaşmayı öğrenen sporcular hem fiziksel hem de zihinsel anlamda kendilerini geliştirirken, saha içi ve saha dışında çözüm üretme konusunda da önemli bir mesafe katediyor.

İlk etapta İstanbul, İzmir ve Ankara’dan (Fakat tüm Türkiye’deki okullara kapımız açık) Basketbol Okullarının bir araya toplandığı Guide4Basketball sayesinde hem kulüplerin kendilerini tanıtabileceği bir platform hem de basketbol okulu arayan tüm veli ve çocuklara önemli bir araç sağlamış oluyoruz.

Guide4Basketball ile basketbola dair aradığınız bir çok şeyi bulabileceksiniz. Detaylı aramalar ile ulaşmak istediğiniz hizmete Guide4Basketball aracılığı ile ulaşacaksınız.

Guide4Basketball.com ‘a üye olmak için hemen başvurabilirsiniz

Başvuru Formu

İletişim bilgileri;

info@altyapibasket.com

WhatsApp Hattı: 0533 822 65 97