Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Allstars İstanbul ve FMV Erenköy Işık Hazırlık Maçında Karşılaştı

İstanbul basketbol altyapı liglerinin başarılı takımlarından Allstars İstanbul ve FMV Erenköy Işık Spor Kulübü hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

Her iki kulübün 2004 doğumlu sporculardan oluşan takımlarının karşı karşıya geldiği müsabaka oldukça renkli anlara sahne oldu. Tempolu ve güzel bir basketbolun oynandığı müsabakada Allstars İstanbul ve FMV Erenköy Işık Spor Kulübü oyuncuları sahadan mutlu ayrıldı.

GUIDE4BASKETBALL BASKETBOL İLE İLGİLİ TÜM HİZMETLERİ AYAĞINIZA GETİRİYOR

Guide4Basketball ile Basketbola dair her hizmeti bulabileceksiniz. Basketbol oynamak istediğiniz alanlardan tutun da alışveriş yapmak istediğiniz mecraları da ayağınıza getiriyoruz.

  • En Yakın Tarihte Hangi Basketbol Kampı var?
  • En Yakın Basketbol Okulu Nerede?
  • Hangi Okullar Basketbol Bursu Veriyor?
  • Basketbol malzemelerimi nereden alabilirim?
  • Hangi salonda basketbol oynayabilirim?
  • Nerede Turnuva düzenleniyor?
  • En iyi Bireysel Antrenörler Nerede?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI GUIDE4BASKETBALL’DA

GUIDE4BASKETBALL İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Küçük yaştaki sporcuların temel basketbol eğitimlerini almalarını sağlayan basketbol okulları ve basketbol kursları aynı zamanda katılımcılarının öğrenim ve sosyal hayatlarına spor aracılığıyla katkıda bulunuyor. Takım olmayı ve paylaşmayı öğrenen sporcular hem fiziksel hem de zihinsel anlamda kendilerini geliştirirken, saha içi ve saha dışında çözüm üretme konusunda da önemli bir mesafe katediyor.

İlk etapta İstanbul, İzmir ve Ankara’dan (Fakat tüm Türkiye’deki okullara kapımız açık) okulların bir araya toplandığı Guide4Basketball sayesinde hem kulüplerin kendilerini tanıtabileceği bir platform hem de basketbol okulu arayan tüm veli ve çocuklara önemli bir araç sağlamış oluyoruz.

Guide4Basketball ile basketbola dair aradığınız bir çok şeyi bulabileceksiniz. Detaylı aramalar ile ulaşmak istediğiniz hizmete Guide4Basketball aracılığı ile ulaşacaksınız.

Guide4Basketball.com ‘a üye olmak için hemen başvurabilirsiniz

Başvuru Formu

İletişim bilgileri;

info@guide4basketball.com

WhatsApp Hattı: 0533 822 65 97

The post Allstars İstanbul ve FMV Erenköy Işık Hazırlık Maçında Karşılaştı appeared first on altyapibasket.com.